Platobné podmienky a doprava

  • Kupujúci uhrádza platbu za tovar v hotovosti, dobierkou, prevodom/vkladom na účet predávajúceho alebo platobnou bránou Trust pay, a.s.
  • Pri odovzdávaní produktu platí kupujúci cenu za produkt + dopravné .

  • Doprava k zákazníkovi je realizovaná prostredníctvom Slovenská pošta a.s., GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o., Zásielkovňa s.r.o..  Zásielky posielame vždy na adresu, ktorú ste zadali. Tovar zasielame do 24 hodín, k tomuto času je nutné pripočítať si dobu, ktorú na doručenie potrebuje kuriér a tá je 1 deň. Pri nečakaných okolnostiach sa môže doba dodania predĺžiť. V takomto prípade Vás vopred upozorníme e-mailom alebo telefonicky na zmenu dodacej lehoty. Po odoslaní vašej objednávky, Vám pošleme potvrdzujúci mail, v prípade, že Vám tovar do 3 dní od odoslania nebude doručený, kontaktujte nás.


Dobierka:  objednaný tovar zasielame Slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou GLS na adresu udanú zákazníkom v objednávke. Zákazník za tovar zaplatí plnú sumu na pošte, poštovému doručovateľovi prípadne kuriérovi. Poštovné pri platbe na dobierku je pri Slovenskej pošte 4,00 €  pri kuriérskej spoločnosti 4,50 € a pri Zásielkovni 2.50 €  . Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku.

Platba vopred na účet: ak chcete využiť túto možnosť, stačí si objednať tovar a pri dokončovaní objednávky zaškrtnúť kolónku doporučená zásielka (platba vopred na účet). Následne budete presmerovaní na stránku s potrebnými údajmi k platbe na účet. Platbu je potrebné zrealizovať do 3 pracovných dní, inak sa objednávka automatický stornuje. Po úhrade bude tovar zaslaný na zadanú adresu. Poštovné pri platbe vopred prevodom na účet na územie Slovenskej republiky je pri Slovenskej pošte 3,50 € pri kuriérskej spoločnosti 4,00 € a pri Zásielkovni 2,00€. Poštovné pri platbe vopred prevodom na účet na územie Českej republiky je pri Českej pošte 7€ pri kuriérskej spoločnosti 9€ a pri Zásielkovni 3,00. V rámci Košíc je doprava zdarma.

V prípade objednávky nad 70 EUR je poštovné zdarma a platba je možná iba vopred prevodom. Poštovné nad 70 EUR zadarmo sa vzťahuje len na územie Slovenskej republiky.

Updating…
  • Žiadne produkty v košíku.